16662.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. 1 t + 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, nagyon szép állapotban, szaru könyvjelzővel