Shakspere: A Szent-Iván éji álom. Ford.: Arany János. Bp., 1980., HM Központi Nyomda. Kiadói kopott aranyozott egészműbőr-kötés. Az 1880-as Ráth Mór kiadás 100. évfordulójára jelent meg. Számozott (035/100.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Gábor Andor: Panoptikum. Bp., 1978, Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, 61 p. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, jó állapotban. Számozott (1200/1135.) példány, fekete számozással.
Gellért Tibor-Szabó Sándor: Események az encsi járásban és környékén 1919-ben. Miskolc, 1979.,MSZMP Encsi Járási Bizottsága - Megyei Tanács V.B. Encsi Járási Hivatala. Kiadói bordó aranyozott egészműbőr-kötésben. Számozott (8./500) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
"Az ember élete sorsát..." Nyomdászifik visszaemlékezései 1935-1945. Bp., 1983, Gutenberg Művelődési Otthon Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban, ebből 350 fekete számozással, és 150 piros számozással. Ez számozatlan példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.