Dubois H. Abbé: A növendék-papok és fiatal áldozárok kalauza. Ford.: Galambos Kálmán. Bécs, 1866, Mayer és Társa, 6+404+III p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, a címlapon bélyegzésekkel.
Imitation de Jesus-Christ. Traduction Nouvelle. Avec une Pratique et une Priere a la fin du chaque chapitre l ordinaire de la messe, les vespees, etc., par le R.P. de Gonnelieu. Lille, 1833. Lefort, Korabeli, sérült egészbőr kötésben
Lonkay Antal: Magyar védhangok Krisztus és a kereszténység mellett, Renan és a renanisták ellen. Pest, 1864. (Vodiáner F.) VIII, 295 p. Korabeli, gerincén minimálisan sérült aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Jó példány
Jorge Bergoglio, Abraham Skorka: Az égről és a földről. Ferenc pápa és Skorka rabbi gondolatai a családról, hitről és az Egyház szerepéről a 21. században. Bp., 2014. Holnap. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
Lutheránia. A Pesti Evangélikus Egyház száz éves énekkarának története. 1904-2004. Szerk.: Zászkaliczky Péter. Bp., 2004, Huszár Gál Könyv- és Papírkereskedés. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Francois Mauriac: A Frontenac-misztérium. Ford.: Possonyi László. Vigilia-Könyvek 2. Bp.,[1934], Magyar Kultúra. A borítón Molnár C. Pál illusztrációjával. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Handbuch für die Marienkinder im Kloster von der "Heimsuchung Mariä" bei den Salesianerinnen in Wien. Wien, 1879, Ludwig Mayer, 1 t. + 459+(3) p. Német nyelven. Aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel.
2 db reprint kiadás: Ó és Új Tetamentomi történetek, melyeket az ifjúság számára írt B.P. ; Szentek élete, melyet a zsenge ifjúság számára írt Bedeő Pál. Vászon kötésben, papír védőborítóval