Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2507330
10567
410
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris AW erotikus Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton 11x8 cm
2507326
10568
410
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Rakovszky Iván Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton 13x12 cm
2552092
10569
410
Ex libris - small-graphics
Buday György (1907-1990): Hajó . Linómetszet, jelzett, sorszámozott 9x12 cm 2545481
10570
410
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): Szívből gratulál Dr. Lustig Istvánné, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 14,5×9,5 cm 1368115
10571
410
Ex libris - small-graphics
Meskó Anna (1943-2010)- Póka György (1944-):4 db exlibris Buék. Linó, papír, jelzett, 8×7-10×7 cm
1329951
10572
410
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993): Ex libris, Békebeli boldog új esztendőt 1942! Fametszet, papír, jelzett, 6,5×6 cm
1305551
10573
410
Ex libris - small-graphics
Varga Mátyás (1910-2002): Boldog Karácsonyt kíván, linómetszet, művész dedikációjával és aláírásával, 11x15cm 1380117
10574
410
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor (1926-2001): Siculicidium / Mádéfalvi veszedelem 1764 ex libris. Rézkarc. Jelzett. / Bookplate. Engraving, signed. 11x15 cm
1324392
10575
410
Ex libris - small-graphics
1341018
10576
410
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×4 cm
2552451
10577
410
Ex libris - small-graphics
11 db ex libris klf technikák, alkotók 2516835
10578
410
Ex libris - small-graphics
Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967): Oscar Wilde - Eszmék, klisé, papír, jelzett a klisén, sarokhiánnyal, gyűrődésekkel, paszpartuban, 18×15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF