28 000 HUF
Székely Pierre (1923-2001): Az állatidomár. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. Lapméret: 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): Animal trainer. Lithography, paper, signed and numbered (66/100). From the album Cirque de Pierre, published in 1982. Sheet size: 70x50 cm