Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2507175
10327
410
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Pestmegyei Munkásőreink életéből 3 db nagy méretű rézkarc, klf művészektől Rézkarc, papír, jelzettek 24x29 cm
2460053
10328
410
180000
2530703
10329
410
50000
2545771
10330
410
14000
Ismeretlen monogramos (?) jelzéssel vagy évszámmal jobbra lent, feltehetően a XIX. században működött magyar festő alkotása: Gyulai Amália grófnő ravatala, Gyulai gróf nemesi család címerével díszített. Akvarell, tus, papír, sérült. Hátoldalán "Gyulai Amália gfnő" felirattal. 46x57,5 cm 2551132
10331
410
22000
Ismeretlen XVIII-XIX. sz magyar festő. Házaspár portréja. Két db. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dublírozva, paszpartuban, üvegezett keretben 20x16 cm 2545848
10332
410
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes táj. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 29×38 cm.
2506547
10333
410
KAE jelzéssel: Liszt, Wagner, 2 db. Akvarell, tus, papír. cca 1900 Nagybánya. 8x9 cm
2506536
10334
410
KAE jelzéssel: 3 db kínai mintás levélpapír terv. Akvarell, tus, papír. cca 1900-1910 Nagybánya. 19x15 cm 2545877
10335
410
2545884
10336
410
2393735
10337
410
Jelzés nélkül, 2 db mű: Angyalok földje, mozi. Filctoll, papír. Paszpartuban. 40x60 cm + Tripoliszi kocsma. Filctoll, papír. Fa keretben. 40x60 cm 2526407
10338
410
15000
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Mandolinos énekes. Olaj, vászon, fa keretben, 59×31,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF