10508.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Szénahordás. Rézkarc, papír. Jelzett, szélein sérült, foltos, 29x20,5 cm