Juwelen Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2551843
19000
410
200000
Jewellery
1db briliáns csiszolású gyémánt, egykor foglalatban volt a rundiszt minimálisan kopott. cca. 0,36 ct, (0,05g), Wesselton, VS, VVS1. Certifikáció nélkül, gyémánt teszterrel bevizsgálva. 2523150
19001
410
150000
Jewellery
Ezüst(Ag) pezsgősvödör, belevaló ezüst(Ag) palacktartóval, jelzett, 20×11×15 cm, nettó: 586 g
2544501
19002
410
140000
Jewellery
14 K arany (Au) Doxa nyitott zsebóra. Jelzett, működő állapotban, kissé laza hátlappal. d: 48 mm, br 61 g 2546882
19003
410
100000
Jewellery
Ezüst (Ag) mokkás készlet porcelán betéttel, jelzett, nettó:983g, m: kanna 16cm, cukortartó 5cm, tejkiöntő 7,5cm, csésze betéttel 5cm. 2523143
19004
410
36000
Jewellery
Ezüst(Ag) cigarettatárca zománcozott díszítéssel, belül gravírozott névvel, jelzett, 8×11,5 cm, bruttó: 174,6 g
2523140
19005
410
30000
Jewellery
Ezüst(Ag) monogramos cigarettatárca, belsejében ajándékozási sorokkal, jelzett, kissé nehezen nyílik, 11,5×8 cm, bruttó: 150,4 g
2436843
19006
410
26000
Jewellery
Ezüst (Ag) parfümös flakon, kézzel cizellált, jelzett, korának megfelelő szép állapotban. m: 6cm, nettósúly: 18,46 g.
2550729
19007
410
24000
Jewellery
Ezüst (Ag) Férfi nyaklánc. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 51 g, h: 51 cm
2526992
19008
410
Jewellery
Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, kulcs nélkül, d: 4,5 cm, bruttó: 76,6 g
2527175
19009
410
Jewellery
arany (Au/14k) kapcsos korall nyaklánc, jelzett, kopott, 52cm 2470452
19010
410
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört szélű tálka, jelzett, d: 9,5 cm, nettó: 60 g 2548450
19011
410
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) Kienzle férfi karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, bőrszíjjal, működik, kopott, d:32 mm, jelzett, br:28g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF