19070. 410. Gelaufene Fernauktion Juwelen
1 600 HUF 4,24 EUR, 4,57 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, kis kopással, méret: 52, nettó: 1,1 g