11822. 410. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
4 000 HUF 10,61 EUR, 11,43 USD
0 HUF
Egyedi formatervezésű német higanyos fali hőmérő, fa és fém, jelzett, kis kopással, m: 47 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert