1962. "5 éves a Lottó" kétoldalas Al reklámzseton + 1975. "OMÉK / Hungexpo" Cu-Ni emlékérem + Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (3x) + 1994. "Első választó" Ni emlékzseton + DN "Lottózzék! Sok 1000 Forintot nyerhet!" kétoldalas Al reklámzseton T:1-2-
Vegyes 6db-os emlékérem, zseton tétel, közte Kanada 1982. "Edmonton Klondike Dollar" helyi pénz, Németország DN "Gründungmitglied Europa - Deutschland / Europäische Union" bimetál emlékérem, Németország DN "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / Michail Gorbatschow" aranyozott fém emlékérem T:vegyes
11db-os magyar és külföldi emlékérem- és zsetontétel, közte 1984. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Levélbélyeggyűjtők első hazai egyesülete Budapest 1984. április 27." ezüstözött fém emlékérem sérült műanyag ÁPV tokban (42,5mm) + 2000-2002. "Vegyépszer - Oszlári Tisza-Híd" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (eredetileg PP)
12db-os vegyes érme-, emlékérem- és jelvénytétel, közte 1943. 5P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója", 2db kisméretű dobozban, az egyik doboz "ÁFOR" felirattal T:vegyes
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ~0,5kg-os súlyban, közte NSZK pfennig és márka érmék, NDK, Lengyelország forgalmi emlékpénzek, Jugoszlávia, Csehszlovákia, Románia, stb. T:vegyes