Gläser Zahl der Lose: 104
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2545762
11440
410
Glass-objects
Ólomkristály keksztartó, hibátlan, d:12cm 2545765
11441
410
Glass-objects
Ólomkristály likőrös palack, nem bele illő dugóval, hibátlan, m:25cm
2545797
11442
410
4200
Glass-objects
6 db retró csiszolt üveg pohár, 1dl
2546873
11443
410
Glass-objects
6db lapra csiszolt Art Deco likőröspohár, kopott, apró csorbák, egyik repedt m:4-5cm
2546870
11444
410
Glass-objects
9db lapra csiszolt Art Deco vizespohár, kopott, apró csorbák, m:10 cm
2546865
11445
410
Glass-objects
Gazdagon csiszolt üvegkancsó, kopott, m:19cm 2546860
11446
410
Glass-objects
5db ólomkristály tálka, csorbákkal, d:15cm
2546858
11447
410
Glass-objects
Bordó kristály váza, gazdag csiszolással. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 28 cm 2548804
11448
410
Glass-objects
6 db Unicum-os pohár, stampedli. Üveg, kopott, m:13cm 2549292
11449
410
Glass-objects
Bad Tschachwitz-i (Čachovice
, Csehország) emlékpohár, csiszolt aranyozott, kopott, m:12cm, Szecessziós díszpohár, zománc festett virágok, kopott, m:7cm 2549528
11450
410
Glass-objects
3 db üvegkínáló vegyes méretben, kopott, ez egyik műanyag füllel.
2549829
11451
410
Glass-objects
Muránói hajó formájú asztali, üvegóra quartz, kopott, jelzés nélkül, m:26cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF