Gläser Zahl der Lose: 104
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2549926
11452
410
Glass-objects
Art Deco stílusú üvegváza, kopott, m: 22 cm
2549928
11453
410
Glass-objects
Art Deco stílusú borostyán színű üvegtál, kopott, d:29cm
2550078
11454
410
Glass-objects
Izraeli likőrös készet, etikettel jelzett, kopásnyomokkal.
2551450
11455
410
Glass-objects
Levélnehezék, apró csorbákkal, öntött, 20x13cm
2512592
11456
410
Glass-objects
Ólomkristály váza és hamutál, kopott, m: 21 cm, d: 14 cm
2507725
11457
410
Glass-objects
Kristály üveg kínáló tál. Csiszolt. Minimális lepattanással d: 19,5 cm
2506217
11458
410
3200
Glass-objects
Csiszolt parfümös üveg, dugón kis csorbával, karcolás és kopásnyomokkal, 13 cm 2407511
11459
410
Glass-objects
Üveg oroszlán és süni figura, kis kopásnyomokkal, h: 5,5 és 10,5 cm
2417477
11460
410
Glass-objects
3 db üveg elefánt, egyik agyara sérült, m: 4 és 5 cm közötti méretben
2454842
11461
410
5500
Glass-objects
Nagyméretű, gazdagon csiszolt, likőrös palack, apró kopásnyomokkal. m:36cm
2454848
11462
410
Glass-objects
Koreai lakkváza, kézzel festett, aranyozott, hibátlan. m:27cm 2437519
11463
410
Glass-objects
Ólomkristály váza, minimális kopással, m: 15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF