Gläser Zahl der Lose: 104
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2437503
11464
410
4600
Glass-objects
Biede likőrös palack, hámozott üveg, kis kopással, apró csorbákkal, m: 22 cm
2470581
11465
410
Glass-objects
Ólomüveg kínálótál, kopott, d: cca. 30 cm 2525552
11466
410
Glass-objects
Török üveg gyertyatartó, 2 db, egyik matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm 2526388
11467
410
Glass-objects
Ólomkristály süteményes tál, metszett, kis kopásnyomokkal, d: 27,5 cm
2526300
11468
410
Glass-objects
Ólomkristály asztali hamutartó tál, metszett, kis kopásnyomokkal, d: 18 cm
2526381
11469
410
Glass-objects
Ólomkristály bólés tál, metszett, kopásnyomokkal, d: 21 cm + kis tálak, 6 db
2524385
11470
410
Glass-objects
2 db kristály hamutál. d: 14, 16 cm
2524380
11471
410
Glass-objects
Kristály kosár. Hibátlan 17 cm 2523922
11472
410
3800
Glass-objects
Kék üveg váza Hibátlan. 19 cm
2524008
11473
410
Glass-objects
Üveg bonbonniere. hibátlan d: 10 cm
2514807
11474
410
Glass-objects
Virág díszítésű üveg lámpabura d: 25 cm
2522902
11475
410
Glass-objects
Muránói csizma formájú üveg kiöntő, kopott, jelzés nélkül, m: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF