Gläser Zahl der Lose: 104
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2522904
11476
410
Glass-objects
Muránói üveg váza, kopott, jelzés nélkül, m: 28 cm
2522880
11477
410
Glass-objects
Muránói üveg kosárka, kopott, jelzés nélkül, m: 18 cm
2522262
11478
410
Glass-objects
2 db kristály, váza és tál, kopásnyomokkal, m: 13,5cm, d: 25 cm
2517131
11479
410
Glass-objects
Anyagában színezett kobaltkék üvegváza, kézzel festett díszítéssel, kisebb kopásnyomokkal, csorbával, m: 10 cm 2551928
11480
410
Glass-objects
Lapra csiszolt üveg levélnehezék, kis csorbákkal, h: 14 cm 2551924
11481
410
Glass-objects
Mats Jonaason jávorszarvasos üveg asztali dísz, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2550269
11482
410
Glass-objects
Csatos, kristályvizes üveg 30 cm
2550209
11483
410
Glass-objects
Anyagában színezett üveg váza 36 cm 2550217
11484
410
Glass-objects
Borostyán üveg váza- Formába öntött, hibátlan. 21 cm
2550215
11485
410
4600
Glass-objects
2 db retro, vékony üveg váza. festett, kopott. 25 cm, 27 cm
2550212
11486
410
Glass-objects
3 db érdekes formájú, anyagában színezett, zöldes üveg 18, 22, 26 cm
2548833
11487
410
Glass-objects
3 db barna színű patikaüveg dugóval, matricás feliratokkal, egyik üveg száján apró csorbával, m: 15-16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF