Gläser Zahl der Lose: 104
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2265405
11403
410
Glass-objects
2549279
11404
410
Glass-objects
Lötz szecessziós díszváza, száldíszítéses irizáló fújt üveg, kopott, apró lepattanás, teteje lecsiszolt, utólagos korabeli peremdísz található rajta, fémből. Jelzés nélkül. m:20,5cm 2549412
11405
410
Glass-objects
6db kristály pezsgőspohár, hibátlan, m:24cm
2549784
11406
410
Glass-objects
Szecessziós stílusú asztali üvegdísz, jelzett, kopásnyomokkal, d:13cm 2453265
11407
410
Glass-objects
Karsbadi bonbonniere.
Többrétegű anyagában színezett üveg.
Alján jelzett: Hermann Holzner. (alapítva 1854-ben)
16,5x13cm, Kopott. 1910 körül. 2506154
11408
410
15000
Glass-objects
2446868
11409
410
Glass-objects
Vegyes gazdagon díszített kristálypohár készlet cca. 32 db, némely darabokon apróbb csorba. m: 7,5cm és 22,5 cm között. 2397703
11410
410
Glass-objects
Csillár és falikar burák, Öntött üveg, klf méretben.
2437527
11411
410
Glass-objects
Art deco üveg váza, kisebb kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
2513955
11412
410
Glass-objects
Ólomkristály kék kínáló, csiszolt kétrétegű üveg, fém fogóval. Erősen karcos, kopott. d: 21cm, m: 16 cm
2522177
11413
410
Glass-objects
6 db szilva mintás pohár, kézzel festett öntött üveg, erősen kopott. m: 10 cm
2550208
11414
410
Glass-objects
12 db kristály pezsgős pohár. Hibátlanok 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF