[Publius Terentius Afer (Kr. e. 185 - Kr. e. 159?)] Publii Terentii Afri Comoediae sex. Ex recensione Societatis Bipontinae cumque ejusdem notis, partim integris, partim in gratiam Tironum immutatis et auctis, edidit Esaias Budai. Tomus I-II. [Egybekötve.] Debrecini, 1795., Impr. Michael Szigethy Typogr., III-351;408 p.+2 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli bőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, a...
Bertoldo Bertoldino e Cacasenno con i argomenti, alegorie, spiegazion dele parole, e frase veneziane, . divertimento autunal de I. P. Libro Segondo che contien Bertoldin Croce Giulio Cesare (Giulio Dalla Lira) (della Croce G. C.); Edité par Zanbatista Conzati, Padova, 1747. 2t (rézmetszetek) + 485p. Korabeli papírkötésben
Alfred Biese: Deutsche Literaturgeschichte. Erster Band: Von den Aufängen bis Herder. (Német irodalomtörténet. Első kötet: Kezdetektől Herderig.) München, 1913, C. H. Beck'sche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, egy-két foltos, és egy-két sérült lappal, néhány lapon ceruzás aláhúzásokkal.
Bernhard A. Bauer: Wie bist du Weib? Betrachtungen über Körper, Seele, Sexualleben und Erotik des Weibes. Mit einem Anhange: Die Prostitution. Bécs, 1925, Rikola. 38. átnézett és javított kiadás. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, sérült és hiányos gerinccel, kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel.