Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 261

Alfred Tennyson (1809-1892): Maud and other poems.; Enoch Arden, etc. [Egy kötetben.] London, 1864., Edwards Moxon, (London, Bradbury and Evans-ny.), 10+168; 4+178 p. Angol nyelven. Korabeli álbordás, aranyozott gerincű, dombornyomásos egészbőr-kötésben, a gerincen barna címkével, rajta aranyozott címfelirattal, festett lapélekkel, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, korához képest szép állapotban. Ex libiris-szel: "Rickards of Old Radnor" feliratú, címeres ex libris, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 12x8 cm/  Alfred Tennyson (1809-1892): Maud and other poems.; Enoch Arden, etc. [In one volume.] London, 1864., Edwards Moxon, (London, Bradbury and Evans.), 10+168; 4+178 p. In Englisch langage. Full leather-binding, with gilt spine, and coloured fore-edges, with a little traces of wear, in good condition. With ex libris: Ex libris of "Rickards of Old Radnor", with coat of arms, copper engraving, paper, without sign, 12x8 cm
17308.

Alfred Tennyson (1809-1892): Maud and other poems.; Enoch Arden, etc. [Egy kötetben.] London, 1864., Edwards Moxon, (London, Bradbury and Evans-ny.), 10+168; 4+178 p. Angol nyelven. Korabeli álbordás, aranyozott gerincű, dombornyomásos egészbőr-kötésben, a gerincen barna címkével, rajta aranyozott címfelirattal, festett lapélekkel, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, korához képest szép állapotb...

Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
34,29
17309.

Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86
8 db Kriterion kiadó által kiadott vegyes témájú könyv: művészettörténet, társadalomtudomány. Kelemen Lajos: Művészettörténeti tanulmányok, Venczel József: Az önismeret útján, Gazda József: Így tudom, így mondom, Látom az életem nem igen gyönyörű, Egyed Ákos: Falu, város, civilizáció, László Ferenc: Táj és tudomány, Péntek János: Ember és növényvilág, Vámszer Géza: Életnorma és anyagi műveltség. Mind papírborítóval
17310.

8 db Kriterion kiadó által kiadott vegyes témájú könyv: művészettörténet, társadalomtudomány. Kelemen Lajos: Művészettörténeti tanulmányok, Venczel József: Az önismeret útján, Gazda József: Így tudom, így mondom, Látom az életem nem igen gyönyörű, Egyed Ákos: Falu, város, civilizáció, László Ferenc: Táj és tudomány, Péntek János: Ember és növényvilág, Vámszer Géza: Életnorma és anyagi műveltség. M...

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57
Makoldy József Amint én láttam. Riportrajzok. Előszóval ellát. Herczeg Ferencz. Szövegét írta Lázár István. (Bp., 1926, Egyetemi ny.). 117, "Ebből a műből 1000 példány készült 115 rajzzal és 35 eredeti linometszettel" Kiadói papírkötésben, szakadt zsinórfűzéssel
17311.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
17312.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
Berthold Brecht: Kurázsi mama és gyermekei. Ford: Nemes Nagy Ágnes, Józsa János fametszeteivel. Számozott (160./600) példány. Bp., 1965. Helikon. Kiadói egészbőr-kötésben.
17313.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
[Wohl Janka] Egy nagyvilági hölgy: A női szépség fentartásának, ápolásának és növelésének titkai. Bp.,1887, Athenaeum, 288 p. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17314.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
Várkonyi Tibor: A megtalált anya. Dedikált! Bp., 2017. Tarsoly. Kiadói kartonált papírkötésben
17315.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
Bérczes László: A végnek végéig. Paál István. A szerző és Paál István által is dedikált Mihályi Gábor részére. Bp., 1995. Cégér. Kiadói papírkötésben
17316.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
17317.

Rufpreis:
4 600 HUF
11,92
13,14
17318.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
17319.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

C

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: