17504.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. Bp., é. n., Dante. Kissé kopott, sérült félvászon kötésben.