17498.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Flammarion, Camille: Uránia. Bp., 1890, Légrády Testvérek. Félvászon kötés, kopottas állapotban.