Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő erdélyi és moldovai népballadák. 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500021/Kallos-Zoltan-Balladak-konyve-Elo-erdelyi-es-moldovai-nepballadak-1973-Magyar-Helikon~II2562197
2562197
17506
411
Beschreibung: Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő erdélyi és moldovai népballadák. 1973, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
: tánczos_gábor