17513.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 500 HUF
17,24 EUR, 18,57 USD
Kenedi Géza dr.: A pénz, Krőzustól Rockefellerig. Századok Legendái. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, gerincnél kopott, szakadt, egyébként jó állapotban.