17495.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Navarrai Margit: Heptameron. Navarrai Margit királynő hetvenkét pajzán története a XVI. század közepéről. Fordította: Antal László. Illusztrálta: Würtz Ádám. 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.