Szentiványi Kálmán: Angyalföldi rapszódia. Szociográfikus regény. A sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500021/Szentivanyi-Kalman-Angyalfoldi-rapszodia-Szociografikus-regeny-A-szerzo-altal-DEDIKALT-~II2534701
2534701
17475
411
600
Beschreibung: Szentiványi Kálmán: Angyalföldi rapszódia. Szociográfikus regény. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1982., Kossuth. Kiadói sérült gerincű kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
: pelikán_kristóf