16789.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Bodrogi Tibor: Óceánia művészete. A Magyar Nemzeti Múzeum - Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kartontokban.