16805.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
900 HUF
2,39 EUR, 2,57 USD
Dercsényi Balázs-Hegyi Gábor-Marosi Ernő-Török József: Katolische Kirchen in Ungarn. (Katolikus templomok Magyarországon.) Bp., 1991, Hegyi és Társa Kiadó. Képanyaggal gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.