16787.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Csánky Dénes elÅ‘szavával. Magyar művészeti Ãrások. Bp. 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borÃtóval.