16708.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Hoffmann Edit: Szinyei Merse Pál (1845-1920). Bp., 1943, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói kopott félvászon kötés, kissé foltos, kissé sérült gerinccel.