Németh Zsuzsánna: A legujabb és megpróbált magyar szakácskönyv. [Pest, én., Heckenast], XIII.+304 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal, I-XIII. oldalak lapjai sérültek, 1-20. oldalak között a lapok szélei szakadozottak, két lapot (287/288., 289/290.) rossz helyre kötöttek a 302-303. lapok közé, hiányos, az utolsó lapok hiányoznak, foltos lapokkal, rossz, megviselt állap...
Schürger Rezső: A mixer, coctail-, bár- és kávéházi italok kézikönyve. Összeáll. - -. Bp., 1929, Pax, 28+2 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Teleki Pál: A gazdasági élet földrajzi alapjai. Írta, részben pedig tanári előadásai jegyzetéből Koch Ferenc és Kádár László közreműködésével sajtó alá rendezte gróf - -. 1-2. kötet. [Egybekötve.] Bp., 1936., Centrum, 320+1 p.+I-VIII, X-XIV t.+2 kihajtható térképmelléklet;323-751 p.+XVI-XXXIV t.+2 kihajtható térképmelléklet. Átkötött félvászon-kötés, két hiányzó táblával, egy táblát rossz helyre k...
Cseppjeiben hősök vére forr. Versek az egri borról. Vál., szerk., az előszót írta és a jegyzeteket összeállította: Lisztóczky László. Eger, 2000, Segít a Város Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 200 számozott példányban, ebből a 110. számú példány. A szerző által Cseh András és felesége, egri vendéglősök, a Hotel Senátor-h...
Paprika a konyhában. I. rész. Szerk.: Herczegh Sándorné Leisen Erzsébet. Bp.,én., Magyar Fűszerpaprikát Értékesítő Központi Szövetkezet, 31+1 p. A borító Biczó András munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval, a lapok alsó sarkain szamárfülekkel.
3 db szakácskönyv: Az Új idők receptkönyve. Reprint kiadás. Bp., 1989, IPKV, 280 p. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval. + Vitalij Lvovics Begunov: Sajtok könyve 200 recepttel. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. + F. Nagy Angéla: Saláta ABC. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.