Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Beniczky György: Vadászemlékek. Bp., 1921., Szerzői kiadás,(Franklin-ny.), 83+1 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Borító nélküli példány, foltos, az utolsó lapon szöveget nem érintő lyukkal. Ritka!
Széchényi Zsigmond 3 műve: Nahar. Indiai útinapló.; Csui!... Afrikai vadásznapló. Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április.; Bp., 1964-1973., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítóban.; Ahogy elkezdődött... Bp., 1976., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.