vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, egy-két felületi karccal a borítón, egyébként szép állapotban.
Friedrich Heiss: Der Sieg im Osten. Ein Bericht von Kamps des deutschen Volksheeres in Polen. Mit einem militärpolitischen Beitrag von Oberst Rudolf Ritter von Xylander. Berlin, 19740, Volk und Reich Verlag, 119+1 p. Német nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott, kissé szakadt illusztrált papírkötés, javított kötéssel, kissé foltos lapokkal. A hátsó borítónál ...
Felvidékünk-honvédségünk. (Trianontól-Kassáig.) Történelmi eseménysorozat képekkel. Rátz Jenő előszavával, Jaross Andor ajánlásával, Rózsás József zárszójával. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrinyi Csoportjának Kiadása, (Stádium-ny.), 1 (Horthy Miklós arcképe) +160 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, térképekkel. A borító vitéz Pataky Ferenc (1897-1962) festőművész, grafikus munkája. Kiadói i...
Biringer Gyula. Mesék a lövészárokból. Dedikált! Molnár Ferenc bevezető írásával és a szerző rajzaival. Bp., 1916. Róvó ny. Benkő biz. 77 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben.
General Fürst Awaloff: Im Kampf gegen den Bolschewismus; Erinnerungen. Hamburg, 1925. Glückstadt und Hamburg : J.J. Augustin, Kiadói egészvászon kötésben
Az olasz háború előzményeiről. Az új osztrák-magyar vöröskönyv népies kiadása. Bp., 1915., Cs. és Kir. Közös Külügyminisztérium, 30 p. Kiadói papírkötés, kis szakadással a gerincen.