A flamand hóráskönyv. Az Országos Széchényi Könyvtárban őrzött gent-brüggei kódex hasonmás kiadása. Bp., 1986, Helikon (Kner-ny.), 219+3 p. Kísérőtanulmánnyal. Kiadói aranyozott műbőr-kötés,kiadói papírtokban, jó állapotban.
Dr. Sikota Győző: Hollóházi porcelán. Miskolc, 1979, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja - Hollóházi Porcelángyár. Színes fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kiadó díszdobozban, jó állapotban. Számozott (1529./1900) példány, magyar nyelvű kiadás. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Jakobetz László: 30 éves Barcza Gedeon SC sakkosztálya. The chess division of Barcza Gedeon SC is 30 years old. Bp., 2017, Jako Chess Books. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, fém rátéttel a borítón. 269. számú számozott példány.
Jakobetz László: 60 éves a BEAC sakkosztálya. The chess division of BEAC is 60 years old. Bp., 2017, Jako Chess Books. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, fém rátéttel a borítón. 269. számú számozott példány.
Vegyes minikönyv tétel, 7 db: Robert Burns: A vidám koldusok. Ford.: Szabó Lőrinc. Szántó Piroska illusztrációival. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.; Reich Károly: Variációk. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés.; 30 év bélyegeink tükrében. Bp., 1975, Magyar Posta. Kiadói egészvászon kötés. Számozatlan példány.; Charles Perr...