15023.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain nyugati Tibetbe. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.