15035.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói festett, egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kissé fakó gerinccel.