Bücher: Technik Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2555509
17181
411
Books: Technics
Babucs Éva (szerk.): Óraművek. Időutazás korok, szerkezetek, stílusok és márkák. 1997, Geopen. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2561906
17182
411
Books: Technics
Tarján Ferenc: Hogyan születik a találmány. A technika és tudomány legújabb vívmányai. DEDIKÁLT! Bp., 1935, Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
2555729
17183
411
Books: Technics
Kincses Károly: Hogyan (ne) bánjunk (el) régi fényképeinkkel? Amit a régi fényképekről tudni kell. Gödöllő, 1987. Papírkötésben, Csak 500 pld 2555733
17184
411
Books: Technics
dr. Schuller Aladár: A fényképezés eljárásai és receptjei. Bp., é.n. Fény. Kiadói papírkötésben
2557974
17185
411
Books: Technics
Möller Károly: Építésio hibák és elkerülésük. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai É. 31. füzet. Bp., 1945., Egyetemi-ny. Kiadói papírkötés. + Világítástechnikai alapfogalmak, tervezés és számítási példák. Összeáll.: Willheim Gusztáv. Világítástehnikai Állomás. Bp., 1940., Ifj. Kellner Ernő. Második kiadás. Kiadói papírkötés. 2555663
17186
411
Books: Technics
Babajev - Kudrjavcev: Repülőjátékok és modellek. Bp., 1948, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban. 2559651
17187
411
Books: Technics
2561064
17188
411
Books: Technics
Die deutschen Flugzeuge in Wort und Bild. Berlin, 1912. Leipzig. Kiadói papírkötésben Foltos lapokkal,. kissé sérült borítóval 2498598
17189
411
Books: Technics
Borel, Émil - Painlevé, Paul - Maurin: Aviatika. - Abody Ernő tanulmányával. Fordította: Erdős Lajos. Bp., (1925.) Athenaeum. 276 p. /Természet és technika 2./ Papírborítóban. Kiadói sérült papírborítóval
2543634
17190
411
Books: Technics
Kiss Zoltán: A fényképezés kézikönyve. 67 ábréval és 17 melléklettel. Bp., 1916. Szerző kiadása. Újrakötve egészvászon kötésben, eredeti papírborító felhasználásával
2543468
17191
411
Books: Technics
Zeiss Ikon C 352. b. sz. ismertető fényképezőkészülékek és azok tartozékairól. 1930. Dresden, 1930, Zeiss Ikon A.G., 80 p. Zeiss árukatalógus gazdag fekete-fehér képanyaggal, benne fényképezőgépekkel, kinematográfiai készülékekkel, alkatrészekkel, kellékekkel. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés. 2433704
17192
411
Books: Technics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
C
Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: