Menyhárt József (1901-1976): Boldog magyar karácsonyt kíván Réthy István. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 10x7,5 cm. Irredenta, stilizált Nagy-Magyarország térképpel.
12 db különféle (Henry SCHJAERVEN, Tóth Rózsa, Martin Benka, Frans Lasure, Andruskó Károly, Józsa János) technikájú nagyrészt külföldi ex libris / 12 Hungarian ex libris bookplates. Different technique
12 db különféle (Gy. Szabó Béla, Andruskó Károly, Tóth Rózsa, Szalacsi Rácz István, Nagy László Lázár) technikájú nagyrészt jelzett nagyrészt magyar ex libris / 12 ex libris bookplates. Different technique
Kass János (1927-2010): Menyecske. Rézkarc, selyem, jelzett a karcon. 9x5 cm. Országos Gumiipari Vállalat, Bp., újévi üdvözlőlapja részeként, fedlap hiányzik.