2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Győre Fanni (?-): Nyugalmi kísérlet. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Lap alján törésnyommal. 14,5×14,5 cm