4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén), 4 db mű: Balatoni vitorlások, tájak. Ceruza, papír, jelzés nélkül, helyenként lapszéli apró sérülésekkel, vágott, 20x29 cm körüli méretekben