10366. 411. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Remsey Jenő (1885-1980): Erdőszéle. Színezett rézkarc, papír, jelzett, bal felső sarka foltos, fa keretben, 29,5x39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras