Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10486.
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Festő és modell. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, vakrámán Braun Ármin művészellátó 1930-35 körüli bélyegzőjével. 60×80 cm
10488.
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. második felében működött festő alkotása: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, karton. Kissé sérült (felületi festékhiánnyal). Hátoldalán "Tárcsa 71 Polgár" felirattal. Dekoratív, kissé kopott keretben, 42×32 cm
10489.
Osakai festő után: Gésák hóesésben. Vegyes technika, selyem. Üvegezett, kopott, fakeretben. 1800 körüli osakai festő után készült másolat. Másolta Nagy Miklós 1942.
10490.
Ismeretlen jelzéssel, XIX. sz. japán művész munkája: Levelek. Tus, papír. Kissé foltos, sérülésekkel, lap alján szakadással. Lap széle feltehetően vágott, 64×15 cm
10491.
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Anya gyermekével. Olaj, vászon. Hátoldalán korabeli "(...) 6K (...) felirattal. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 39,5x30 cm