Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2412192
10823
411
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Napfényes parkrészlet. Olaj, karton. Fa keretben. 18,5x26 cm 2219744
10824
411
Jelzés nélkül: Vízpart. Olaj, farost, 13x18 cm
2535230
10825
411
Jelzés nélkül: Falusi táj. Olaj, vászon. Törött, sérült keretben. 25,5x31,5 cm 2540267
10826
411
Jelzés nélkül: Halászok a tengeren. Akvarell, papír. Sérült. sérült üvegezett fakeretben. 33x48cm
2540398
10827
411
Jelzés nélkül: Mecset. Vegyes technika, vászon. Sérült, kopott sérült keretben. 37x50cm
2501758
10828
411
Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára. Ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 20x19 cm
2504720
10829
411
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 54x41cm
2504717
10830
411
Jelzés nélkül: Női akt. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 60x45cm 2504713
10831
411
Jelzés nélkül: Férfi portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 63x45cm
2504714
10832
411
Jelzés nélkül: Női portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 59x45cm
2504724
10833
411
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 62x44cm
2504727
10834
411
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 58x41cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF