Elek jelzéssel: Pásztor a gémeskútnál. Olaj, karton. Sérült, dekoratív... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~505002/Elek-jelzessel-Pasztor-a-gemeskutnal-Olaj-karton-Serult-dekorativ-fa-keretben-35x24-cm~II2418171
2418171
10542
411
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Elek jelzéssel: Pásztor a gémeskútnál. Olaj, karton. Sérült, dekoratív fa keretben, 35x24 cm
: pelikán_kristóf