10544.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Faragó J 921 jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton, sérült. 28x39 cm