10641.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
J. Vasicek jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost. Kissé kopott keretben. 38x48,5 cm.