10804.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Behavazott táj. Tempera, papír, kissé vetemedett. Üvegezett, sérült fa keretben. 10,5×15 cm.