10827.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Mecset. Vegyes technika, vászon. Sérült, kopott sérült keretben. 37x50cm