10801.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Jelzés nélkül: Szerelmesek. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fa keretben. 16,5×12 cm.