10845.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Téli táj. Olaj, farost. sérült keretben. 28x23cm