10757.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül, össz. 5 db mű: Veszprémi látkép (3 db) és MÁFKI Veszprém (2 db). Rézkarc, papír, egyik kissé foltos, 9,5x13 és 7x16,5 cm méretben