10693.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan (Horacsek?) jelzéssel: Vajdahunyad vára, Budapest, 1955. Olaj, fa. Dekoratív, kissé kopottt fa keretben, 32×26 cm